×
Tuesday, February 27, 2024

Hidhet shorti i Europa League, ekipet e mëdha me fat

December 16, 2019


Është hedhur në Nyon të Zvicrës shorti i Europa League, kompeticion që mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën Digitalb.

Interi do të përballet me Ludogorets, Manchester United me Club Brugge, Arsenal me Olympiakos.

Ndërsa Roma me Gent. Ndeshja më e fortë pritet të jetë ajo midis Portos dhe Leverkusen.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments