×
Sunday, October 24, 2021

‘Luaneshë, bravo’, Rama uron xhudisten Distria Krasniqi për medaljen e artë në Japoni

July 24, 2021

Me një fotografi të xhudistes 25-vjeçare Distria Krasniqi, Kryeministri Edi Rama e ka uruar atë për fitoren spektakolare dhe medaljen së artë në Lojërat Olimpike në kategorinë 48 kilogramë.

“Luaneshë!”, shkruan Rama në një postim në rrjetin e tij social Facebook.

“Bravo, Bravo, Bravo, respekt”, shton ai.

Eunews.al

Comments are closed.