×
Thursday, September 28, 2023

Posta Shqiptare njoftim për qytetarët: Ja si do të bëhet shpërndarja e pensioneve

March 17, 2020Me qëllim menaxhimin e fluksit të telefonatave të ardhura për shpërndarjen e pensioneve në adresë, si dhe për t’i ardhur në ndihmë çdo qytetari, Posta Shqiptare vë në dispozicion të qytetarëve të Qarkut Tiranë edhe 4 numra të tjerë telefoni:

0683446821
0683446820
0683446818
0683446817

Të gjithë qytetarët mund të na kontaktojnë çdo ditë nga ora 08:00-16:30.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments