×
Sunday, February 25, 2024

Shqipëri, konfirmohen 23 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit

May 30, 2020


Vijon të jetë i lartë numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë.

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 23 persona, duke e çuar në 1122 numrin total të të infektuarve.

Sipas MSH, rastet e reja janë në bashkitë e Tirasnës, Matit, Durrësit, Lushnjes, Krujës dhe Librazhdit.

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments