×
Wednesday, November 29, 2023

Rama publikon pamjet nga punimet për Ekoparkun e Madh të Durrësit

May 29, 2021


Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet nga puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit. Teksa uron fundjavë të mbarë, Rama thotë se deri dje ishte vatër kanceroze e plehrave në Porto Romano ndërsa tani vijon puna për të sjellë një pamje ndryshe.

“Mirëmëngjes dhe me transformimin që vijon mbi vatrën e deri djeshme kanceroze të plehrave në Porto Romano, ku po shkon drejt fundit puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkroi Rama.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=317&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedirama.al%2Fvideos%2F4216700275075360%2F&show_text=false&width=560&t=0S

Eunews.alComments are closed.