×
Sunday, February 25, 2024
Kryesore

Kryeministri Edi Rama mori pjesë sot në takimin e Këshillit të Internacionales Socialiste, në Madrid, Spanjë. Kryeministri bëri të ditur

February 24, 2024

Kryesore

Në Tiranë u mbajt sot një manifestim në solidaritet me Ukrainën 2 vite nga agresioni rus. I Ngarkuari me Punë

February 24, 2024

Kryesore

Në Tiranë u mbajt sot një manifestim në solidaritet me Ukrainën 2 vite nga agresioni rus. Ambasadori i Ukrainës në

February 24, 2024

Lufta ndaj krimit të organizuar dhe vetëpastrimi i Policisë së Shtetit ishte në qendër të diskutimeve mes Ministrit të Brendshëm

February 22, 2024

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot, ndryshimet janë pjesë e jetës së Partisë Socialiste, prandaj PS është parti fituese. Në një

February 21, 2024

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, sot, në Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës Amtare, bëri apel për ruajtjen, pasurimin dhe përcjelljen e

February 21, 2024

Paketa e Sigurisë në shkolla po fokusohet edhe tek vigjilenca kundër dhunës, dezinformimit, shantazheve e gjuhës së urrejtjes online. Ministri

February 21, 2024

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan në konferencën e përbashkët për shtyp me kryeministrin Edi Rama, e komplimentoi Shqipërinë që

February 20, 2024

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë të martën një vizitë pune në Ankara, Turqi, ku do të mikpritet nga Presidenti

February 20, 2024

Ministri i Brendshëm Taulant Balla priti sot në një takim Drejtorin e TikTok për Politikat Publike dhe Marrëdhëniet me Qeverinë

February 19, 2024

Kryeministri Edi Rama përcolli sot në rrjetet sociale atmosferën e përgatitjeve të Karnavaleve në Shkodër. Rama solli pamje nga “Rrugët

February 18, 2024

Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka uruar Republikën e Kosovës në 16-vjetorin e shpalljes së pavarësisë, duke thënë se

February 17, 2024

Kryeministri Edi Rama uroi sot 16-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. “Gëzuar Pavarësinë Kosovë!”, shkruan kryeministri në rrjetet sociale, ndërsa ndau

February 17, 2024

Flamuri i Republikës së Kosovës, është ngritur në oborrin e Qeverisë, për nder të pavarësisë. Me këtë rast, krerët shtetërorë

February 17, 2024

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në qarkun e Fierit, Taulant Balla, pas takimit të Asamblesë së Zgjeruar Socialiste, tha se

February 16, 2024