×
Saturday, June 3, 2023

Zgjedhjet në Luginën e Preshevës, Rama: Bashkimi i votës fuqizon zërin e shqiptarëve

June 20, 2020Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në profilin e tij të “tëitter” për zgjedhjet që zhvillohen nesër në Serbi. Me fokusin te shqiptarët, kreu i qeverisë shqiptare shkruan dhe uron që nesër pjesëmarrja e lartë në zgjedhje dhe mbështetje masive për Listën e Luginës së Bashkuar!

Bashkimi i votës për Luginën e Bashkuar fuqizon zërin e shqiptarëve dhe i jep forcë përfaqësuese një bashkësie që meriton shumë më shumëHandshake Forca vëllezër, bashkimi bën fuqinë.

Postimi i plotë: Uroj nesër pjesëmarrja të lartë në zgjedhje dhe mbështetje masive për Listën e Luginës së Bashkuar! Bashkimi i votës për Luginën e Bashkuar fuqizon zërin e shqiptarëve dhe i jep forcë përfaqësuese një bashkësie që meriton shumë më shumëHandshake Forca vëllezër, bashkimi bën fuqinë. 

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments