×
Sunday, May 19, 2024

Zaho feston ditëlindjen, Gregu publikon momentet teksa fryn qirinjtë: 7 sot!

July 26, 2021


Dje, djali i vogël i kryeministrit Edi Rama, Zaho, ka festuar ditëlindjen e 7 dhe mes urimeve të shumta nuk ka munguar as ai i të vëllait, Greg Rama. Ai ka publikuar në rrjetet sociale një video të të voglit teksa fryn qirinjtë e tortës së tij të ditëlindjes.

“Zaho 7 sot”, shkruan Greg krah videos të tij.

224437794 196261959123272 8063300111023286727 n
Pamje e publikuar nga Greg Rama dje, Zaho fryn qërinjtë e ditelindjes

Ndryshe nga vitet e tjera në llogarinë e kryeministrit nuk është bërë asnjë urim për Zahon dhe mesa duket këtë vit ata kanë preferuar që ta festojnë së bashku familjarisht, pa “rrëmbyer” shumë vëmendje.

238d68f55c07d1eebabf57f345387e9f L
Zaho dhe Greg Rama

Eunews.alComments are closed.