×
Sunday, May 19, 2024

Po këndonte në skenë, Noizy bie në mes të turmës, ndërhyjnë truprojat

July 25, 2021


Reperi “Noizy” ka pësuar një incident gjatë një përformance live në një diskotekë në Prishtinë.

Teksa këndonte Noizy ka rënë nga skena. Është dashur ndërhyrja e truprojave që ta tërheqin dhe ai të ngjitet sërish në skenë. Fatmirësisht ai nuk është lënduar.

Ndërkohë episodi në fjalë është shpërndarë me shpejtësi në mediat sociale.

Eunews.alComments are closed.