×
Sunday, May 28, 2023

Ambasadori i BE në Tiranë, Soreca uron Ramazanin: Uroj që ky muaj të sjellë lumturi për të gjithë myslimanët

April 24, 2020Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri Luigi Soreca ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në Shqipëri për nisjen e muajit të Ramazanit.

Soreca shprehet se uron që muaji i shenjtë i Ramazanit të sjellë sa më shumë lumturi për të gjithë besimtarët myslimanë.

Postimi i ambasadorit të BE në Shqipëri, Luigi Soreca:

Gëzuar Ramazanin! Uroj që ky muaj i shenjtë të sjellë lumturi, shëndet dhe forcë për të gjithë besimtarët për të përballur këto kohë të vështira!

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments