×
Tuesday, October 3, 2023

Mbërrijnë kitet e testimeve nga BE, Soreca: Bashkëpunimi me Shqipërinë më i fortë se kurrë

April 24, 2020Ambasadori i BE< Luigi Soreca i ka dorëzuar drejtoreshës së ISHP, Albana Fico 20 mijë kitet e testimeve si donacion nga BE.

Soreca ka thënë se këto kite do të shërbejnë për të evituar rezultatet negative falsae teksa theksoi se tashmë solidaritet dhe bashkëpunimi Shqipëri- BE është më i fortë se kurrë.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments