×
E premte, 30 Tetor, 2020

Gjylameti: Produkti për mandatin e 3 qeverisës të PS janë janë njerëzit e zakonshëm

21 Shtator, 2020

Në kuadër të përgatitjes për zgjedhnet parlamentare të 25 prillit 2021, deputetja e Partisë Socialiste të Qarkut të Tiranës, Blerina Gjylameti zhvilloi një takim me strukurat e PS në Kashar.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Gjylameti deklaron se gjatë takimit u ndanë detyrat konkrete për tu vendosur në çdo cep të terrenit dhe për të dëgjuar kërkesat e çdo banori.

Sipas saj, Produkti për mandatin e 3 qeverisës së fitores së Partisë Socialiste janë njerëzit e zakonshëm.

Postimi i plotë i Blerina Gjylametit:

PS Kashar 🌹
Vijon puna me çdo organizatë socialiste👥 të Kasharit. Bashkë me Xhevairin dhe Ergysin si edhe anëtarët kemi ndarë detyrat konkrete për tu vendosur në çdo cep të terrenit dhe për të dëgjuar kërkesat e çdo banori 🗣

Produkti për mandatin e 3 qeverisës së fitores së Partisë Socialiste janë njerëzit e zakonshëm.

PSKashar #Mandati3 #PartiaSocialiste

Eunews.al

Komente

avatar
  Ndiqe  
Me lajmëro për