×
Thursday, June 1, 2023

Hillary Clinton tallet me Donald Trump për shifrat e koronavirusit!

June 29, 2020Vendi më i goditur në botë nga koronavirusi janë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me 2,651,497 raste të konfirmuara dhe me 128,557 të vdekur në total.

Por, ish-kandidatja për Presidente e SHBA, Hillary Klinton, është tallur me Presidentin Trump, i cili erdhi në pushtet me slloganin “Make America Great Again”.

Duke publikuar një grafik me rastet me koronavirus në kontinente dhe që dukshëm kryeson Amerika, Klinton shkruan në thonjëza “Great Again” “Përsëri Madhështore”.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments