×
Friday, April 12, 2024

Muaji i festave, Big Market i ri në Fier sjell qindra oferta

December 12, 2020


Në muajin e festave Big Market nuk i ndal surprizat. Me parimin klienti është i pari, rrjeti vjen me Big Marketin më të ri në qytetin e Fierit.
I vendosur në lagjen “8 Shkurti”, me një sipërfaqe të kosiderueshme, ky Big Market do të jetë një eksperiencë e veçantë për çdo klient besnik.

Qytetarët do të gjejnë aty një gamë të gjerë të produkteve në ofertë dhe 1+1 falas. Ky supermarket tregton në kushtet më të mira dhe astetet moderne rreth 30 000 produkte ekskluzive, gamën bio, organike, produkte tekstile, elektroshtepiake të vogëla etj.

Hapja e supermarketit të ri ishte një sukses që në ditën e parë. Menjëherë klientët përqafuan ofertat dhe shërbimin e stafit të Big Market. Cilësia e lartë e produkteve mban vulat e autoriteteve europiane dhe vendase, ndërkohë për besimin e klientëve kujdeset stafi i Big Market.


Rrjeti i supermarketeve shqiptare po ecën me hapa të sigurtë për të plotësuar kërkesat e konsumatorëve dhe premtimin “Di Cfare Zgjedh”!
Muaji dhjetor do të sjellë qindra oferta dhe çmime promocionale të pa konkurrueshme!

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments