×
Sunday, September 24, 2023

Shfaqet “Superhëna” në New York

February 9, 2020


Në metropolin amerikan New York është vërejtur “Supehëna”, duke ofruar pamje mahnitëse për spektatorët dhe të apasionuarit pas fotografisë.

Superhëna vërehet më e ndritshme dhe më e madhe sesa hëna normale dhe është më afër me tokën, ndërsa njihet edhe si “Hëna e borës” për shkak të paraqitjes në muajin shkurt.

Ajo është fotografuar përreth ndërtesës simbolike 102-katëshe Empire State Building.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments