×
Tuesday, June 6, 2023

Bënë testin për COVID-19, dalin përgjigjet e tamponëve për ish-kryeministrin Nano dhe familjen e tij

June 14, 2020Ditën e djeshme ish-kryeministri Fatos Nano, bashkëshortja e tij Xhoana Nano dhe djali i tyre kanë bërë testin për koronavirus.

Sot kanë dalë përgjigjet e tamponëve dhe mësohet se kanë rezultuar negativë.

Nuk dihet se përse familja Nano ka bërë testet për Covid-19, nëse kanë pasur simptoma apo kanë qenë në kontakt me persona të infektuar apo të dyshuar si të infektuar. Kujtojmë këtu se nga fusha e politikës deri më tani, dihet që me koronavirusin është infektuar deputeti Adriatik Alimadhi.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments