×
Saturday, February 4, 2023

Tensione që në nisje të protestës së opozitës, Berisha qëllohet me grusht 

December 6, 2022


Sali Berisha është qëlluar me grusht.

Ngjarja ka ndodhur në momentin që Berisha po ecte me kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta në bulevardin “Dëshmorët e Kombt”.

Ishte një person, pjesë e turmës së protestuesve që ishin grumbulluar në bulevard.

Në momentin që Berisha është qëlluar ka rënë direkt në tokë dhe kanë ndërhyrë truprojat.Comments are closed.