×
Thursday, July 25, 2024

“Të rinjtë e Librazhdit e kanë nxjerrë me kohë në pension Saliun dhe janë kundër dhunës që personifikon Meta”

March 22, 2021


 “Të rinjtë e të rejat e Librazhdit e kanë nxjerrë me kohë në pension Saliun dhe janë kundër dhunës që personifikon Ilir Meta”.

Kështu u shpreh sot drejtuesi politik i PS-së në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla, i cili zhvilloi një takim me të rinjtë e Librazhdit.

“Të rinjtë e të rejat e Librazhdit e kanë nxjerrë me kohë në pension Saliun, janë kundër dhunës që personifikon Ilir Metën, nuk flenë gjumë ditë e natë si Lulzim Basha dhe nuk bashkohen gjëkundi me marifetet e hilet e Monikës”, tha Balla.Sipas tij, “rinia kërkon të ardhmen e Shqipërisë dhe prandaj voton Partinë Socialiste, voton Edi Ramën, voton 12”.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments