×
Monday, December 6, 2021

Skandali në PD/ Basha urdhëron shkrirjen e degës 4 në Tiranë

October 23, 2021

Partinë Demokratike duket se e ka kapur paniku.

Pas skandalit me përgjimet e deputetëve në mbledhjet e grupeve parlamentare, një tjetër skandal është regjistruar ditën e sotme.

Ervin Goxhaj, kreu i degës numër 4 në Tiranë ka shkrirë të gjithë shtabine degës pas një urdhëri nga Lulzim Basha. Gjithçka ka ndodhur pasi i gjithe shtabi i degës i është bashkuar Foltores të ish-kryeministrit Berisha.

Në një grup të formuar në aplikacionin What’s Upp, Gonxhaj ka fshirë të gjithë anëtarët e shtabit dhe ka lënë vetëm veten e tij.

Ky është vijimi i skandaleve të një pas njëshme në PD, e cila po shkërmoqet çdo ditë e më shumë.

Një mesazh më shumë nga Luli Basha si misionar i bashkimit dhe unitetit në PD./CNA.al

Eunews.al

Comments are closed.