×
Tuesday, June 6, 2023

Shqipëri, shënohen 66 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

June 18, 2020Ministria e Shëndetësisë në komunikatën për mediat ditën e sotme ka konfirmuar ditën e sotme 66 raste të reja me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 280 testime nga të cilat kanë rezultuar 66 persona pozitivë me koronavirus. Harta është zgjeruar në Tiranë me 32 raste të reja, në Krujë me 12, në Vlorë me 7,në Durrës me 6, me nga 3 në Shkodër dhe Fier dhe me nga një në Tropojë, Lezhë dhe Elbasan.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments