×
Thursday, July 25, 2024

Rama uron 5 Majin: Respekt përjetësisht Dëshmorëve të Atdheut

May 5, 2021


Kryeministri Rama e nis ditën me një urim për 5 Majin, ditën e “Dëshmorëve të Atdheut” duke publikuar foto të bustit për dëshmorët.

“Mirëmëngjes Shqipëri. Respekt përjetësisht”, shkruan kryeministri Rama, dhe ndan një foto të bustit për “Dëshmorët e Atdheut”.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments