×
Sunday, August 7, 2022

Rama poston videon nga lungomare në Sarandë: Më e bukur se asnjëherë tjetër!

August 7, 2021

Kryeministri i vendit, Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga lungomare e re e Sarandës. Kreu i qeverisë iu ka uruar qytetarëve një fundjave të qetë me pamjet nga qyteti bregdetar.

“MIRËMËNGJES dhe me Sarandën që këtë sezon është më e bukur se asnjëherë tjetër, ju uroj një fundjavë të qetë🙏”, shkruan Rama.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=317&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedirama.al%2Fvideos%2F248436646948694%2F&show_text=false&width=560&t=0

Eunews.alComments are closed.