×
Wednesday, November 29, 2023

Rama: Impiantet shëruan gangrenat e plehrave

February 23, 2022


Kryeministri Edi Rama ka zbuluar se sot në orën 12:00 do të jetë i pranishëm në Komisionin Hetimor për të dëshmuar mbi aferën e inceneratorëve.Për të treguar se është bërë punë, në një postimi në Facebook, kreu i qeverisë ka publikuar disa foto si kanë qenë dhe si janë vend depozitimeve e mbetjeve në Elbasan, Fier, Durrës dhe Tiranë.

“MIRËMËNGJES 

dhe me gangrenat e fushëkodërplehrave të Elbasanit, Fierit, Durrësit e Tiranës, të cilat i shëruam përfundimisht, përmes impianteve moderne të përpunimit të mbetjeve, ju uroj një ditë të mbarë
*SOT NË 12:00 DO TË DËSHMOJ PARA KOMISIONIT HETIMOR PARLAMENTAR – LIVE FB
Mezi po pres”, shkruan Rama.Comments are closed.