×
Friday, December 3, 2021

Plas grushti në PD? Jemin Gjana dhe Aldo Bumçi debate të ashpra deri në tentativë për konfrontim fizik

November 15, 2021

Tensione në mbledhjen e kryesisë. Aldo Bumci dhe Jemin Gjana, debate të ashpra deri në tentative për konfrontim fizik. 

Gazetarja e Report Tv, Danjela Maloku është shprehur se ato që sot i qëndrojnë pranë Berishës janë bërë milionerë.Jemin Gjana: Unë kam shtëpinë që më dhanë te enti banesave, Berisha e ministrat e foltores janë bërë milionerë.

Aldo Bumci: Dhe me kë e ke ti këtë?Jemin Gjana: Mos më ndërpritNë këto momente mësohet se ndërhyn Gazment Bardhi dhe Strazimiri për t’i ndarë

Eunews.al

Comments are closed.