×
Saturday, October 23, 2021

Pas takimit me Yuri Kim, kundërshtarja e Lulzim Bashës shfaqet krah Sali Berishës në Vlorë

September 25, 2021

Aktivistja shqiptare në Amerikë Evi Kokalari sot është shfaqur në krahë të ish kryeministrit Sali Berisha në “Foltoren” në Vlorë.

Kokalari shpesh ka dal hapur kundër kreut të PD, Lulzim Basha, ndërsa tani e ka faktuar dhe një herë duke u shfaqur në krahë të Berishës.

Kujtojmë që Kokalari ditën e djeshme ka zhvilluar një takim “sekret” me ambasadoren e SHBA në Tiranë Yuri Kim. Nuk dihet se për çfarë konkretisht kanë folur ato dhe nëse ka lidhje me situatën e  krijuar në PD.

Eunews.al

Comments are closed.