×
Monday, February 26, 2024

“Kryeministri mundësoi vaksinim masiv, Basha infektim masiv”

March 28, 2021


Teksa në Shqipëri ka nisur sot procesi i vaksinimit masiv të qytetarëve, kreu i Partisë Demokratike vijon të zhvillojë takime me militantë duke mos respektuar aspak rregullat anti-Covid të vendosura nga Komiteti Teknik i Ekspertëve.


Një qytetar i ka nisur kryeministrit Edi Rama një foto të Bashës gjatë një takimi me militantët ku edhe i shkruan: Edi Rama mundëson vaksinimin masiv, Lulzim Basha mundëson infektimin masiv.
Statusi i plotë i Edi Ramës: Mirë ma thotë dikush që ma çon këtë foto në ëhatsap:
“Edi Rama dhe Partia Socialiste po bëjnë vaksinimin masiv, ndërsa Lulëzim Basha dhe Partia Demokratike po bëjnë infektimin masiv”


#Turp #Papërgjegjshmëri #Rrumpallë
me këta #ShqipëriaFitonInfektimin.

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments