×
Wednesday, November 29, 2023

Kandidatja e LSI akuza Bashës: Kishe skenar tëndin jo të opozitës

May 2, 2021


Kandidatja për deputete e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Brisida Shehaj akuzon Partinë Demokratike për humbjen e zgjedhjeve nga opozita.

Sipas një postimi në rjrett sociale, ajo thotë se Basha kishte skenaret e tij dhe jo të opozitës. Konstatimit të një prej ndjekësve nëse gabimi më i madh është ikja nga Parlamenti dhe shkaku i largimit i hapi rrugën për gjithçka, ajo përgjigjet:

Jam shumë dakort me ty. Unë kam gabu e para sepse kam qenë pro atij vendimi. Por harruam që Basha ka skenaret e veta jo të opozitës.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments