×
Sunday, September 19, 2021

Kadilli, mesazh të fortë për Bashën dhe Berishën: PD-ja nuk ka lider

August 1, 2021

Ish-kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli ka su lmu ar sërish kryedemokratin Lulzim Basha. Kadilli shkruan se PD ka kryetar, por nuk ka lider.

Gjithashtu ai ka dhënë dhe një mesazh të fortë për ish-kryeministrin Sali Berisha. “Sot ne kete situate qe jemi, – PD ka kryetar, por nuk ka Lider; – Berisha nuk eshte i domosdoshem per PD.

Do kete PD edhe pa ate. – PD nuk eshte e fanatikeve, as thjeshte e anetareve te vet. PD eshte e gjithe shqiptareve”, shkruan Kadilli.

Eunews.al

Comments are closed.