×
Sunday, August 7, 2022

Habit deputeti i PD: Në Kuvendin Kombëtar të demokratëve kishte njerëz të armatosur

July 23, 2021

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike për Qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj ka habitur sot me deklararën e tij të fortë se në Kuvendin Kombëtar të PD-së të mbajtur më 17 korrik në Pallatin e Kongreseve ka pasur njerëz të armatosur që lëviznin në sallë.

Në një shkrim të publikuar në gazetën Panorma deputeti Gjekmarkaj teksa i ka bërë një skaner të gjitha zhvillimeve të kongrsit të demokratëve, me dashje apo pa dashje ka bërë dhe deklaratën e fortë e cila i ka habitur të gjithë.

“….Bernard Banushi sillej si re e zezë sa në një cep po aq tek një tjetër dhe vigjilonte mbi Kryetarin Basha se mos dikush e shihte vëngër apo me dyshime, një nagant nga ata të Zenel Gjolekës i dukej nën këmishën e purpurt !

Eunews.alComments are closed.