×
Monday, August 15, 2022

Grenell vizitë në Shqipëri, publikon foton me Ramën: Rrëfime ngjarjesh me mikun tim në Tiranën e nxehtë!

August 2, 2021

Ish i dërguari i SHBA për dialogun Kosovë-Serbi Richard Grenell ka vizituar Shqipërinë ditët e fundit.

Vetë Grenell ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shihet së bashku me kryeministrin Edi Rama. Rrëfime ngjarjesh gjatë një dreke me mikun tim, shkruan Grenell krahas fotos.

“Rrëfime ngjarjesh gjatë një dreke me mikun dhe kryeministrin shqiptar, Edi Rama – në Tiranën aq të nxehtë”, ka shkruar Grenell në rrjete sociale.

Pak ditë më parë Grenell ishte në Beograd.

Eunews.alComments are closed.