×
Tuesday, December 6, 2022

Foto/ Krah Taulant Ballës, i dërguari i qeverisë gjermane për Ballkanin, Sarrazin në “Air Albania”, sheh ndeshjen Shqipëri-Islandë

September 28, 2022

Në “Air Albania” mbrëmjen e djeshme u mbajt ndeshja Shqipëri-Islandë, ku Kombëtarja nuk arriti të merrte fitoren.

Në stadium ka qenë dhe i Dërguari Special i Qeverisë Gjermane për Ballkanin, Emanuel Sarrazi, i cili ka parë ndeshjen.

Sarrazi shihet krah kreut të grupit Parlamentar të PS Taulant Balla. Ata shihen të ulur në stadium teksa komentojnë ndeshjen e kombëtares.

Kujtojmë Shqipëria barazoi 1-1 kundër Islandës, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kuqezinjtë e mbyllën këtë kompeticion në vendin e tretë me Rusinë e fundit të përjashtuar nga UEFA.Comments are closed.