×
Sunday, May 19, 2024

Djali i George Soros kalon pushimet në Shqipëri dhe poston foton me Ramën: Kënaqësi të takohem me mikun tim!

July 26, 2021


Alex Soros, djali i filantropistit George Soros, po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar.

Ai ka postuar një foto teksa shihet në shoqërinë e kryeministrit Edi Rama, ndërkohë që ka postuar edh disa foto të bukurive shqiptare.

“Ishte fantastike të kthehesha në bregdetin e bukur shqiptarme mikun tim të mirë, kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Shihni fotot e Rivierës më të bukur dhe të paprekur të Evropës”, shkruan Alex Soros.

Eunews.al



Comments are closed.