×
Saturday, October 23, 2021

Deklarata e fortë: Basha duhet të ‘vriste’ kunatin, jo babanë!

September 18, 2021

Lulzim Basha duhet të vriste kunatin e tij dhe jo babanë e tij politik, Sali Berishën. Kështu mendon Arben Skënderi nga Bindja Demokratike. I ftuar në Spotlight nga Alban Dudushi, në Vizion Plus, Skënderi u shpreh se vetëm në këtë mënyrë do të kishte qenë një vrasje reale dhe e shëndetshme.

“Lulzim Basha, në qoftëse duhet të bënte atë-vrasje duhet ta bënte me kunatin e vet, jo me Sali Berishën. Kjo do kishte qenë atë-vrasje reale dhe e shëndetshme.

Eunews.al

Comments are closed.