×
Saturday, July 13, 2024

“Burgu për burra është”! Gazetari Hoxha “thumbon” Ilir Metën e Sali Berishën

May 20, 2021


Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas dënimit me dy vite burg të ish Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla.

Nëpërmjet një fotoje ku shfaqet presidenti Ilir Meta dhe ish kryeministri Sali Berisha, Hoxha paralajmëron presidentin duke u shprehur se burgu është për burrat.

Natyre e qete….”Shefat”…

Marshalli: Kush eshte?

Shkelqesia: Tiku Tiku..

Marshalli: Çfare thote?

Shkelqesia: Po e çojne ne burg!!!

Marshalli: Banu i forte, burgu asht per burrat….

🤣🤣🤣🤣”, shkruan Artan Hoxha.Share this…

Eunews.alComments are closed.