×
Sunday, September 19, 2021

Bie në humnerë furgoni pranë Sarandës, humbin jetën 5 persona.

August 26, 2021

Nga aksidenti që ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Sarandë- Gjirokastër, kanë humbur jetën tre persona.

Burime bëjnë me dije se brenda makinës që ka përfunduar në kanal ishin disa persona, ku pesë prej tyre nuk kanë mundur që të mbijetojnë, raporton gazeta Drita.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit ndërkohë që zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje, sakaq për në vendin e ngjarjes është nisur dhe policia.

Eunews.al

Comments are closed.