×
Thursday, July 25, 2024

Bie Facebook në Europe/ Sulmi nga Anglia

April 8, 2021


Facebook dhe Instagram, dy rrjetet sociale më të mëdha në botë sapo kanë rënë.

Down, çdo gjë “black out” dhe përdoruesit janë kapur në befasi nga ky ç’akordim i rrjeteve sociale.

Ata nuk kanë mundësi të hapin faqet e tyre personale, të shohin shkrime, foto apo dhe të kontaktojnë me të afërmit e tyre.

Ndërkohë mund të komunikoni përmes ‘Whatsapp’, ose aplikacioneve të tjera, ndërsa Twitter-i është disponibël.

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments