×
Thursday, July 25, 2024

Berisha ‘non grata’, Selami: Fillimi i fundit të korrupsionit dhe pandëshkueshmërisë

May 20, 2021


Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Eduard Selami ka falenderuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për ndalimin që Departamenti Amerikan i Shtetit i ka bërë ish-kryeministrit Sali Berisha, duke futur në ‘listën e zezë’.

Në një postim në Twitter, Selami shkruan se ky është fillimi i fundit të korrupsionit dhe pandëshkimit të lartë e të gjatë në Shqipëri.

Eunews.alComments are closed.