×
Sunday, October 24, 2021

Berisha në Kuvend, Nishani: Basha të flasë publikisht për këtë çështje

September 8, 2021

Ish-Presideti i Republikës Bujar Nishani, në një intervistë për News24, shprehet se hyrja e Sali Berishës në Parlament, nuk do të ndikojë marrëdhëniet mes Partisë Demokratike dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Nishani hedh akuza mbi Bashën dhe Ramën kur thotë se interesi i tyre është të mbajnë si cështje të ditës, debatin që është krijuar për Sali Berishën.

Kritiku i Lulzim Bashës, komenton edhe ekipin e ri të kreut të PD, duke deklaruar se kjo parti nuk ka reflektuar pas 8 viteve në opozitë.

Eunews.al

Comments are closed.