×
Monday, February 26, 2024

BE i jep Shqipërisë 50 mln euro për të luftuar COVID-19

March 24, 2020


Bashkimi Europian i akordon Shqipërisë 50 milionë euro për të luftuar pandeminë e COVID-19, që ka përfshirë shumë vende të botës dhe ka marrë qindra jetë njerëzish. Lajmi i mirë është dhënë nga kryeministri Edi Rama.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Rama thekson se Zoti i shqiptarëve është i madh.

“🟢 BASHKIMI EUROPIAN I AKORDON SHQIPËRISË 50 MILIONË EURO PËR LUFTËN KUNDËR COVID-19🇪🇺❤️🇦🇱

Eunews.al

0 0 votes
Article Rating


Ndiqe
Me lajmëro për
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments