×
Wednesday, January 19, 2022

Basha sulmon ashpër Metën: U shfaq sot si bashkëorganizatori i sulmit të Berishës kundër selisë blu

January 14, 2022

Partia Demokratike ka reaguar sërish në lidhje me deklaratat e presidentit Ilir Meta, të cilin e quan organizator të sulmit që sipas tyre bëri Berisha në protestën e 8 janarit.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale PD thekson se Berisha dhe Meta donin ta shkatërronin PD-në për hallin e tyre, por nuk ia dolën.

REAGIMI I PD
Ilir Meta u shfaq sot si bashkëorganizator i dhunës ndaj PD. Ai merrte informacion dhe jepte direktiva për sulmin nga banda e Berishës.
Berisha dhe Meta donin ta shkatërronin PD-në për hallin e tyre, por nuk ja dolën.
https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpartiademokratike%2Fvideos%2F891146088237137%2F&show_text=false&width=560&t=0

Comments are closed.