×
Wednesday, December 8, 2021

Balla: Krimi horror në Fier duhet të marrë ndëshkim maksimal

November 16, 2021

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, njëherësh dhe Drejtues Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit Taulant Balla ka reaguar lidhur me ngjarjen makabre që tronditi Fierin ditën e sotme, ku një 38-vjeçar vrau dhe groposi një 8-vjeçar.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla deklaron se krimi horror në Fier duhet të marrë një ndëshkim maksimal dhe të menjëhershëm nga drejtësia.

Eunews.al

Comments are closed.